Tehnikas noma

Greenline Home piedāvā šādu tehniku nomai. Ja pēc nomas sapratīsi, ka gribi tehniku arī ikdienas lietošanai varam piedāvāt jaunu un lietotu tehniku par īpašām cenām.

Mazgājošo putekļu sucēju Karcher Puzzi 8/1C noma

Karcher Puzzi tehnikas noma ir piemērota priekš ikvienas mājsaimniecības, kurā ir mīkstās mēbeles vai paklāji. Mazgājošais putekļusūcējs ir aprīkots ar speciālu uzgali mīkstajām mēbelēm. Kā arī ir iespējams rezervēt platāku uzgali ar garo kātu mīksto grīdas segumu mazgāšanai. Karcher Puzzi 8/1c ir pietiekoši jaudīgs, lai to var izmantot arī automašīnu salona ķīmiskajai tīrīšanai – beņķu mazgāšanai vai grīdu mazgāšanai.  Tīra vide, svaigs gaiss un mēbeles bez pleķiem !

Gaisa mitruma savācēju Maeco DD8L noma

Ja tavās mājās ir mitrs gaiss – piedāvājam gaisa mitruma savācēja Maeco DD8L nomu! Sausāks gaiss pasargās tavas mājas, auto salonu, dzīvojamo vagoniņu, vasarnīcu no pelēšanas. Piedāvātais mitruma savācējs strādā no 0 grādiem, tāpēc pirms telpu žāvēšanas nevajadzēs tās uzsildīt. Mitruma savācējs ir aprīkots ar antibakteriālu filtru, kas gaisu ne vien padarīs sausāku, bet arī attīrīs no dažādiem mikroorganismiem.

Grīdas pulētāju/vaskotāju Karcher FP 303 noma

Karcher FP 303 noma būs izdevīga katram, kas vēlas savā mājoklī vaskot vai pulēt parketu, laminātu vai linoleju. Atkarībā no grīdas seguma varat izmantot vajadzīgo līdzekli, bet Karcher parūpēsies par to, lai stundas rāpjot uz ceļiem pārvērstos par atpūtu un prieku. Grīdas pulētāja forma ļauj ērti piekļūt arī telpu stūriem. Papildus Karcher FP 303 ir aprīkots ar sūkšanas funkciju, kas uzsūc no grīdas sīkos netīrumus, matus, spalvas un citas lietas, kas varētu būt palikuši uz grīdas.

Kāpēc iznomāt tehniku, ja to var nopirkt? Mūsu piedāvāto tehniku cilvēki neizmanto ikdienā, tāpēc uzglabāšana bieži vien sanāk dārgāka kā noma. Piemēram, ja jums vajag 2 reizes gadā izmazgāt visus paklājus mājā, jums tas izmaksās 60 EUR/gadā un nebūs jādomā kur tehniku turēt. Savukārt iegādājoties savu tehniku jums tā atmaksāsies 8-9 gadu laikā, pie nosacījuma, ka jums vienmēr vajag vietu, kur to atbilstoši uzglabāt.

Kāpēc iznomāt tehniku no Sia Greenline Service? Mēs esam godīgi pret klientiem un mums nav apslēptu maksājumu. Pirms tehnikas nomas vienmēr parādīsim kā tā darbojas un būsim gatavi atbildēt uz jūsu jautājumiem, ja tādi radīsies lietošanas laikā.

Call Now ButtonZvani mums!