Krēslu ķīmiskā tīrīšana

Krēslu ķīmiskā tīrīšana izmaksā sākot no EUR 3 par biroja vai klientu apkalpošanas krēsliem, līdz EUR 15-25 par atpūtas krēsliem. Protams cenu ietekmē arī pasūtījuma apjoms un līdzšinējās sadarbības ilgums.

Atpūtas krēslu ķīmiskā tīrīšana vidēji aizņem līdz 60 minūtēm, savukārt klientu apkalpošanas vai datorkrēsla tīrīšana aizņems ap 15 minūtēm. Ja vedīsiet krēslu pie mums uz servisu Brīvības 116, Rīgā, tad ir jārēķinās ar diennakti, jo cenā būs iekļauta arī mēbeles žāvēšana.

Vai krēslu tīrīšanu ir iespējas veikt mājās vai birojā pie klienta?

Jā, tāpat kā jebkuras citas mēbeles, arī krēslu ir iespējams iztīrīt pie klienta mājās vai birojā, iepriekš saskaņojot laikus.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Krēslu ķīmiskā tīrīšana
Average rating:  
 5 reviews
by Oļegs on Krēslu ķīmiskā tīrīšana

Noriskēju iztīrīt 20 gadus vecus ādas klubkrēslus.Rezultāts- labāki par jauniem veikalā!!!Vislabākā reklāma- kvalitatīva un rūpīga attieksme pret darbu.

by RD Mājokļu un vides departaments on Krēslu ķīmiskā tīrīšana

Iesakām SIA "Greenline Service" kā uzticamu, atsaucīgu un drošu partneri.

by Ivita on Krēslu ķīmiskā tīrīšana

Vienīgā vieta, kur varējām aizvest savus divus nelielos atpūtas krēslus tīrīšanai, jo visur citur mums būtu jāvienojas par laikiem, kad pie mums varētu atbraukt, ceļa izdevumiem utml. Ar kvalitāti esam ļoti apmierināti. Krēsli kā jauni:)

by Biedrība LSA krīzes centrs MĀRAS CENTRS on Krēslu ķīmiskā tīrīšana

Paldies par darbu! Biroja krēsli ir atkal kā jauni! Pašu spēkiem veiktā tīrīšana tādu kvalitāti nedeva! Labu veiksmi arī turpmāk!

by Nacionālais botāniskais dārzs on Krēslu ķīmiskā tīrīšana

Paldies par jūsu laipno attieksmi pret klientiem. Esam apmierināti ar darba kvalitāti un draudzīgajām cenām!

Call Now ButtonZvani mums!