Biroja mēbeļu tīrīšana

Biroja mīksto mēbeļu tīrīšana ir svarīga ne vien jūsu uzņēmuma reputācijai, bet arī darbinieku veselībai. Cik daudzas reizes gada laikā tiek izmantots jūsu biroja dīvāniņš vai krēsls? Cik cilvēki un kādām drēbēm tajos ir sēdējuši?

Biroja mēbeļu tīrīšana nav tik dārga, lai vismaz reizi gadā vai reizi divos gados neatbrīvotos no dzērienu un mitruma traipiem, baktērijām, putekļu ērcītēm vai pat pelējuma sporām. Tīrās mēbelēs ne vien pašiem būs patīkamāk sēdēt, bet arī klientiem būs prieks pie jums atgriezties 🙂

Biroja mēbeļu tīrīšana

Kur notiek biroja mēbeļu tīrīšana?

Biroja mēbeļu tīrīšana visbiežāk notiek tieši biroja telpās, bet ja jums ir mēbeles, no kurām varat uz 1-2 dienām atteikties, tad ērtāk protams jums būtu tās tīrīt pie mums Brīvības 116, Rīgā , jo :

  • mēbeles tiks ne vien iztīrītas, bet arī 100% izžāvētas;
  • mēs nemaisīsimies pa kājām jūsu birojā;
  • jums nebūs jātērē savs laiks, lai mūs sagaidītu un pavadītu vai arī ierādītu visas tīrāmās mēbeles.

Cik maksā biroja mēbeļu tīrīšana?

Parasti kvantitātes dēļ biroja mēbeļu tīrīšana izmaksā lētāk par mājas mēbeļu ķīmisko tīrīšanu, taču lai saņemtu cenu piedāvājumu, jums būtu jāsazinās ar mums pa tālruni vai epastu.  Kad zināsim darba apjomu, varēsim jums arī piedāvāt labākās cenas.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Biroja mēbeļu tīrīšana
Average rating:  
 3 reviews
by TNS on Biroja mēbeļu tīrīšana

Te nu ir uzņēmums un cilvēki uz, kuriem var paļauties. Kvalitatīvi padarīts darbs un, galvenais, kā runāts, tā darīts!
Mēs jau otro reizi izmantojām šos pakalpojumus un, ja vajadzēs, tad sadarbosimies arī turpmāk, nemaz nemeklējot citur. Rekomendēju!

by Ilona on Biroja mēbeļu tīrīšana

Paldies par darbu! Mūsu biroja ādas krēsli tagad atkal ir spodri balti! Darbinieks atnāca precīzi noteiktajā laikā, paveica darbu, visu aiz sevs sakopa un vēl sniedza ieteikumu, kā labāk veikt ikdienas kopšanu. Labs darbs par labu cenu! Iesaku!

by Iveta on Biroja mēbeļu tīrīšana

Liels paldies par rūpīgi paveikto un ātro darbu! Prieks sadarboties! Lieliska attieksme un lieliksi padarīts darbs! Paldies!

Call Now ButtonZvani mums!