Dīvānu ķīmiskā tīrīšana

Dīvānu ķīmiskā tīrīšana ir ieteicama ne vien īres dzīvokļa ievākšanās vai izvākšanās gadījumā, bet arī tad, ja vēlaties savās mājās tīrāku gaisu un vidi, jo mēbeļu ķīmiskā tīrīšana nodrošina ne vien traipu iztīrīšanu, bet arī dažādu baktēriju, sēnīšu un putekļu ērcīšu likvidēšanu. Profilaktiskā mīksto mēbeļu tīrīšana ir ieteicama reizi gadā!

Dīvānu ķīmisko tīrīšanu ir iespējams veikt ar ekoloģisku un anti-alerģisku ķīmiju, kas ļaus izvairīties no veselības problēmām cilvēkiem, kam ir kādas elpceļu saslimšanas.

Dīvānu tīrīšanas cenas ir atkarīgas no vietas, kur dzīvojat un dīvāna izmēriem.

Dīvānu tīrīšanas cenas :

  • Divvietīgs dīvāns EUR 35 – 40
  • Stūra dīvāns no EUR 45
  • Klubkrēsls  EUR 15-25

Cik laika aizņem dīvāna tīrīšana?

Vidēja izmēra dīvāna tīrīšana aizņem 2 stundas laika. Ja dīvāns ir īpaši netīrs, tad var rēķināties ar papildus stundu.

Dīvānu ķīmiskā tīrīšana

Kā pieteikt dīvāna ķīmisko tīrīšanu?

Zvaniet mums pa tālruni 26004403 vai arī aizpildiet pieteikuma anketu sadaļā Kontakti

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Average rating:  
 28 reviews

Ļoti kvalitatīvs serviss, dara visu labi un operatīvi. Izmantoju viņu pakalpojumus jau divreiz un rekomendēju draugiem

Atsaucīgs un laipns serviss.Pabrīdināja arī, ka nedaudz kavēs.Dīvānu iztīrīja ātri un kvalitatīvi.Bija patīkami sadarboties ar šo uzņēmumu.

Lielisks serviss par vislabako cenu, ko atradam. Mums bija sakusies alergija pret putekliem vecajas mebeles, tadel nolemam iztirit veco divanu un gultu. Viss tika loti kartigi iztirits, lielisks darbs, loti iesaku! Jarekinas gan, ka mebeles paris stundas paliek mitras.

Lieliskas darbs! Nebiju domājusi, ka varēs iztīrīt tik netīru gaišu auduma dīvānu īres dzīvoklī. Paldies!

Paldies, Jums GREENLINE HOME!Iesaku šīs firmas pakalpojumus visām ģimenēm, kuras gaida mazuli! Pateicoties šīs firmas profesionālajiem darbiniekiem mūsu mīļais ģimenes dīvāns pāris stundās atguva sākotnējo spozmi un TĪRĪBU 🙂

Nodarbojos ar interjēra dizainu un esmu sadarbojusies ar daudziem uzņēmumiem, kas specializējas mēbeļu tīrīšanā, taču GreenLine Service ir tiešām zinoši profesionāļi savā jomā, vairākkārtīgi esmu izmantojusi šos pakalpojumus un vienmēr iesaku arī saviem klientiem!

Uzņēmums savu darbu padarīja lieliski! Gaiša auduma dīvāns kā jauns! Paldies!

by Alexandre Albani on Dīvānu ķīmiskā tīrīšana

One word: Perfect

Profesionāli,korekti,neuzbāzīgi.
Ļoti labi tika iztīrīts ļoti vecs dīvāns!

Vislabākās atsauksmes firmai.

Paldies par lielo darbu!Mans uzdevums jūsu darbiniekam bija tiešām grūts-īrnieces un bērna nevīžīga un drausmīga attieksme pret gaišu zamšādu (flomasteri,pildspalvas,ēdiens,nenosakāmas izcelsmes pleķi utml).Rezultāts tiešām labs!Puisis Ivo ļoti atsaucīgs,komunikabls,precīzs un atbildīgs!Samaksa atbilstoša pakalpojumam un tā apjomam.Lai izdodas jums noturēt savu latiņu!Malači!

Page 1 of 3:
«
 
 
1
2
3
 
»
 
WhatsApp chat WhatsApp us